Технічні характеристики дронів Dji Mavic для ЗСУ

Ця стаття представляє собою порівняльну таблицю моделей DJI Mavic 3, в якій ми детально проаналізуємо та порівняємо характеристики, можливості та вартість різних моделей.

Технічні характеристики дронів Dji Mavic. Який обрати для ЗСУ?
З огляду на широкий асортимент серії DJI Mavic 3, вибір того, що найкраще відповідає вашим вимогам, може бути не простою задачею. Але не турбуйтеся, ми тут, щоб допомогти!

Ця стаття представляє собою порівняльну таблицю моделей DJI Mavic 3, в якій ми детально проаналізуємо та порівняємо характеристики, можливості та вартість різних моделей. Мета полягає в тому, щоб надати вам всю необхідну інформацію для обґрунтованого вибору.
Познайомимося з топовими представниками DJI Mavic 3 series:
  • Mavic 3 Classic
  • Mavic 3 а також такий же квадрокоптер Mavic 3 з комплектом Fly More Combo
  • Mavic 3 Enterprise та його версія з тепловізором Mavic 3 T
  • Mavic 3 Pro
Як ми бачимо, дрони DJI Mavic забезпечать всіх бажаючих можливостями, які відповідають їхнім потребам. В залежності від того, на що ви орієнтуєтесь при виборі дрона, можете підібрати для себе оптимальний варіант. Навіть найдоступніша модель лінійки Mavic Classic, як ви бачите в таблиці, мало в чому поступається іншим дронам. Та якщо вас цікавлять спеціальні можливості, як от різні види камер чи функції тепловізора, тут стануть у пригоді DJI Mavic 3\Fly More Combo, DJI Mavic 3 Pro чи DJI Mavic 3 Enterprise\3 T. Визначимо основні відмінності, які розглянули вище в таблиці.
Дизайн
Всі моделі серії DJI Mavic 3 зберігають зручність та портативність, що є характерними для лінійки Mavic, але мають різні вагові та розмірні характеристики.

Моделі DJI Mavic 3 Classic та Mavic 3 Fly More Combo мають однакову вагу - 895 грамів, а їхні розміри становлять 221×96,3×90,3 мм (Д×Ш×В). Ці дрони є ідеальним вибором для тих, хто шукає легкий і зручний варіант для польотів.

Mavic 3 Pro є найважчою моделлю в лінійці, з вагою 958 грамів. Розміри цього дрона складають 231,1×98×95,4 мм (Д×Ш×В). Його додаткова вага обумовлена додатковою телекамерою, але, не дивлячись на це, він зберігає портативність, що є характерною для серії Mavic. Ви все ще можете легко покласти його в рюкзак або дорожню сумку

Модель DJI Mavic 3 Enterprise або 3 T має вагу 915 грамів і розміри 221×96×90 мм (Д×Ш×В), що робить цю модель порівняно легкою та компактною.
Камери серії Mavic 3
Mavic 3 Classic має одну камеру 4/3 CMOS Hasselblad, яка не підтримує функцію блокування підвісу. Mavic 3 має дві камери: крім камери Hasselblad, він має 162-мм телекамеру та підтримує карданний замок. Mavic 3 Pro має три камери: крім камери Hasselblad і оновленої 166-міліметрової телекамери, він має нову 70-міліметрову телекамеру, яку можна використовувати для зйомки об’єктів та їхнього оточення з більшим стисненням.
Пристрій радіокерування на відстані
Стандартна версія Mavic 3 Pro включає DJI RC, тоді як Mavic 3, Mavic 3 Е і Mavic 3 Classic спочатку включають DJI RC-N1.

DJI RC — чудовий вибір для тих, хто шукає простіше та зручніше управління. Порівняно з DJI RC-N1 головною перевагою DJI RC є вбудований 5,5-дюймовий HD-дисплей, який дозволяє негайно використовувати його без підключення до смартфону. Дисплей забезпечує чітке зображення навіть під прямим сонячним світлом і поставляється з попередньо встановленим додатком DJI Fly для спрощеної аерофотозйомки.
Польотні характеристики та визначення перешкод
Серія Mavic 3 Pro може похвалитися точними всенаправленими можливостями виявлення перешкод. Це досягається за допомогою кількох сенсорних камер із ширшим полем виявлення, що допомагає дрону реагувати на об'єкти на шляху раніше. Навіть у добре освітленому просторі Mavic 3 Pro Series може уникати об'єкти на шляху з швидше та плавніше, забезпечуючи безперебійну зйомку під час бокового руху або руху назад з особливою безпекою.
Залишились питання?
Залишайте заявку, ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Залишились питання?
Залишайте заявку, ми зв’яжемося з вами найближчим часом