Квадрокоптер DJI Mini 3 Pro (DJI RC-N1): ціна, відгуки, характеристики

Літайте довше та безпечніше з ультрапортативним Mini 3 Pro з пультом RC-N1 Remote від DJI.

Маленький коптер, великі завдання
З DJI Mini 3 у повітрі настав час літати як професіонал. Остання та найкраща пропозиція від DJI оснащена функціями для вражаючої аерофотозйомки в корпусі до 249 г для польоту без реєстрації. Знімайте краще з якістю відео 4K/60 кадрів/с, сильніше за допомогою світлин у форматі RAW 48 МП і довше завдяки неймовірному часу польоту до 34 хвилин.

Цей довгоочікуваний дрон і потужний і портативний завдяки неймовірним функціям, таким як True Vertical Shooting і FocusTrack. З цим безпілотником DJI у небі вам гарантовано винятковий політ.

Цей дрон поставляється з контролером DJI RC-N1.
Переосмисліть, що означає літати на Mini
Дрон Mini 3 Pro був оновлений з нуля. Його новий аеродинамічний дизайн сприяє покращенню характеристик польоту, забезпечуючи тривалість та безпеку польотів. Нововведення включають у себе більш великі пропелери, стрімкі контури корпусу, ефективну систему розпізнавання перешкод, а також модернізований карданний механізм із збільшеним кутом обертання для зйомки під акцентованим кутом та вертикальних кадрів. Усе це розширює горизонти творчості.
Найдовший час польоту
Завдяки акумулятору Intelligent Flight Battery DJI Mini 3 Pro має 34-хвилинний час польоту – найдовший час для DJI Mini Drone. Цей вражаючий час польоту ідеально підходить для того, щоб увійти в творчий потік і опанувати свої знімки.
Чудовий динамічний діапазон
Літайте вдень і вночі, фіксуючи кожну деталь. Подвійний власний сенсор ISO Mini 3 Pro у поєднанні з діафрагмою f1.7 чудово працює за будь-якого типу освітлення. Забезпечення великого динамічного діапазону між світлом і тінями для покращеного зменшення шуму та чіткості.
Датчик 4K / 60fps
Досягніть найвищого стандарту аерофотозйомки завдяки більшим пікселям розміром 2,4 мкм, знятим сенсором 1/1,3 дюйма. Підтримуючи пряме виведення HDR-матеріалів, цей датчик може знімати відео 4K/60 кадрів/с і фотографії RAW 48 МП. Додайте відблиск драматичного для чудової уповільненої зйомки 1080p/120 кадрів/с або швидкої відеозйомки з гіперпроміжками.
D-Cinelike Color
Знімайте в режимі D-Cinelike Colour, щоб захопити більше візуальної інформації для багатшої колірної палітри в пост-продакшн. Ця додаткова функція пропонує більшу гнучкість редагування, зрештою створюючи приголомшливі візуальні ефекти для використання та спільного використання.
Літай як професіонал
Насолоджуйтесь повністю оновленими активними датчиками уникнення перешкод, які перетворюють політ безпілотника на безтурботний досвід. Завдяки датчикам подвійного бачення вперед, назад і вниз, а також повністю новому дизайну квадрокоптера, DJI Mini 3 Pro є найбезпечнішим дроном для польотів. Система допомоги пілоту (APAS 4.0) активно розпізнає перешкоди на шляху дрона, дозволяючи йому уникати небезпек у вимогливих обставинах.
Відео трансляція
DJI Mini 3 Pro використовує передову систему трансляції відео DJI O3, яка гарантує чітке і стабільне відео в якості 1080p/30 кадрів/с на дистанції до 8 км. Вам забезпечено плавність польоту та відгук під час керування завдяки контролеру DJI RC-N1 або новітньому DJI RC. Обидва контролери пропонують високий бітрейт відео до 18 Мбіт/с із зниженою затримкою 120 мс.
Справжня вертикальна зйомка
Швидко перемикайтеся між альбомним і портретним режимами одним дотиком. Перероблений кардан Mini 3 обертається на 90º для справжньої вертикальної зйомки, яка не погіршує якість зображення та не вимагає цифрового кадрування. Це ще простіше записувати кадри, готові до соціальних мереж прямо з камери.
Спільне використання в соціальних мережах
Вперше в серії Mini миттєво поділіться своєю пригодою найкреативнішим способом. Виберіть із широкого спектру інтелектуальних функцій, щоб створити моменти, що зупиняють шоу, повні творчого чуття. Поділіться своїми пригодами прямо в соціальних мережах через Bluetooth або Wi-Fi.
Інструменти
DJI Mini 3 Pro оснащено інструментами та функціями, які допоможуть отримати максимальну віддачу від дрона.

  • FocusTrack - це три інноваційні режими слідкування за вашим об'єктом під час його пригод: ActiveTrack 4.0, Spotlight 2.0 та Point of Interest 3.0.
  • MasterShots - ідеальний вибір для початківців. Просто вкажіть на об'єкт, і Mini 3 Pro виконує ряд професійних рухів, а потім створює кіноякісний ролик.
  • Timelapse - змінюйте сприйняття часу за допомогою функції Timelapse або додайте динаміки з Hyperlapse. Кожен з цих режимів додає унікальний художній вплив.
  • QuickTransfer - швидко передавайте свої творіння завдяки високошвидкісному з'єднанню через Wi-Fi, яке досягає до 30 Мбіт/с.
  • Панорамний режим - захоплюйте величезний діапазон пейзажу, використовуючи 180º, ширококутні, вертикальні та сферичні знімки.
  • Цифрове приближення - отримайте ближчий знімок події за допомогою 4Х цифрового збільшення.
Залишились питання?
Залишайте заявку, ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Залишились питання?
Залишайте заявку, ми зв’яжемося з вами найближчим часом