Квадрокоптер DJI Mini 3 Fly More Combo (DJI RC): ціна, відгуки, характеристики

DJI Mini 3 Fly More Combo (DJI RC). Чітка якість передачі зображень 2,7K/30 кадрів в секунду. Висока автономність польоту.

Мініатюрний розмір, потужне зображення
DJI Mini 3 — це компактний, портативний квадрокоптер з оптикою, готовий до пригод. Він має довгий термін роботи батареї, приголомшливе відео 4K HDR для зйомки реалістичних кольорів і деталей, а також такі цікаві функції, як True Vertical Shooting для фантастичних знімків для соціальних мереж. Незалежно від того, гуляєте по пляжу, подорожуєте на вихідних або подорожуєте дорогою протягом місяця, ви будете готові зафіксувати кожну мить.
Візьміть захоплення з собою
Завдяки складній конструкції та вазі менше 249 г DJI Mini 3 дозволяє легко взяти його в сумку чи кишеню для наступної пригоди.
Довші рейси
Відмовтеся від хвилювань про низький заряд батареї та ширяйте з впевненістю і спокоєм. DJI Mini 3 використовує стандартний акумулятор Intelligent Flight Battery, який надає йому змогу здійснювати польоти тривалістю до 38 хвилин.
Розкрийте справжній колір
Робіть записи в захоплюючому 4K HDR, щоб відобразити яскравість і реалізм кольорів вдень та вночі. Камера Mini 3 включає 1/1,3-дюймовий сенсор CMOS із здвоєним ISO та передовою HDR-технологією.

Цей пристрій дозволяє фіксувати яскравість дня та контрасти тіней, подаровуючи зображенням більше деталі та глибини. Не переставайте робити якісні знімки, навіть коли світло дня зникає.
Деталі в пріоритеті
Камера зі світлосилою f/1,7 та пікселями розміром 2,4 мкм 4-в-1 створює чіткі та яскраві зображення навіть у поганих світлових умовах. І з 4-кратним збільшенням вам відкриваються нові перспективи для дослідження.
Підніміть вертикальність на новий рівень
Величезне дерево або хмарочос, компонуйте свої кадри гармонійно, не втрачаючи деталей. Сучасний дизайн кардана дозволяє камері нахилятися під великим кутом, перетворюючи звичайні знімки на мистецькі твори, готові до поширення у соцмережах.
Відмінні результати без зайвих зусиль
Створюйте захоплюючі відео всього за кілька секунд завдяки таким режимам QuickShots, як Dronie, Circle, Helix, Rocket та Boomerang. З легкістю передавайте свої знімки на мобільний пристрій та діліться ними через QuickTransfer.
Разом з вітром
Вітряне узбережжя чи гірські долини? Не проблема. DJI Mini 3 літає плавно та стабільно за вітру до 10,7 м/с. А завдяки передачі цифрового відео DJI O2 насолоджуйтеся максимальним діапазоном 10 км і потужними можливостями захисту від перешкод.
Будьте там, де безтурботно
Там так багато іншого, щоб побачити високо; переконайтеся, що ви все це отримаєте. Панорама підтримує 180°, ширококутні та сферичні панорамні фотографії, вміщуючи приголомшливу кількість вмісту в кожному кадрі.
Професіонал без зусиль
Піднятися в небо набагато простіше, ніж може здатися на перший погляд, і DJI Mini 3 оснащений рядом розумних особливостей, щоб допомогти вам почати політ без затримок.

Завдяки функції швидкого підйому ви без проблем розпочнете свою пригоду польоту.

Опція автоповернення включає в себе інтелектуальне повернення до точки старту, повернення при розрядці батареї та аварійне повернення. У разі втрати з'єднання чи занадто низького рівня заряду дрон автоматично повертається до вихідного місця.

Дрон використовує GNSS разом із нижньою системою визначення положення та інфрачервоною системою дослідження для надійного та точного утримання позиції в повітрі, що забезпечує вам впевненість у польоті.
Залишились питання?
Залишайте заявку, ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Залишились питання?
Залишайте заявку, ми зв’яжемося з вами найближчим часом