Квадрокоптер DJI Matrice 30T: ціна, огляд, габарити

Нове покоління комерційних дронів. Завдяки захисту IP55 M30 легко витримує несприятливі погодні умови та температури в діапазоні від -20°C до 50°C.

Надійність у найсуворіших умовах
Новий DJI Matrice 30T — флагманський дрон DJI Enterprise, який поміщається в рюкзак. Він інтегрує кілька високопродуктивних датчиків в одну камеру, керується за допомогою геніального оновленого пульта дистанційного керування та працює на оновленому програмному забезпеченні Pilot 2, що значно покращує досвід польоту. Модель M30T пропонує набагато потужності, витривалості та можливостей для важкого професійного використання, а її розмір робить її ідеальною для легкого транспортування та швидкого налаштування.

Крім видатної продуктивності та нового формату, DJI M30T дозволяє професіоналам літати та виступати за межами свого безпосереднього оточення. Він плавно інтегрується з новим хмарним програмним забезпеченням для керування автопарком DJI FlightHub 2 і док-станцією DJI Dock для спільної роботи з віддаленими й автоматичними операціями, приносячи інновації ефективності в різні галузі.

Серія M30 доступна в двох версіях: M30 і M30T. Модель M30T має додаткову радіометричну тепловізійну камеру 640×512 пікселів, також оснащена 48-мегапіксельною 1/2-дюймовою CMOS-камерою з оптичним збільшенням 5×~16× і цифровим зумом 200×, 12-мегапіксельною ширококутною камерою, роздільною здатністю 8k фото 4K/30 кадрів/с і лазерним далекоміром, який може давати точні координати об'єктів на відстані до 1200 метрів.
Міцний, безпечний та надійний
Завдяки захисту від проникнення IP55 M30T забезпечує надзвичайну продуктивність у суворих умовах, під час сильних дощів, сильного вітру, на великій висоті, навіть в умовах льоду та снігу та екстремальних температур від -20°C до 50°C.

DJI M30T також пропонує вдосконалену камеру пілота для огляду від першої особи в умовах слабкого освітлення, вбудовані резервні системи та системи резервного копіювання, аварійну посадку з трьома гвинтами, систему управління здоров’ям та шестисторонні датчики уникнення перешкод, які дозволяють пілоту зосередитися на місія. Його передача OcuSync 3 Enterprise із чотирма антенами забезпечує надійне резервування та підтримує резервне копіювання з’єднання LTE в умовах складної місцевості та роботи.

На відміну від інших комерційних безпілотних літальних апаратів, DJI M30T має складну інтегровану легку конструкцію (злітна вага 3,7 кг), яку легко розкласти, зберігати та носити куди завгодно. Нова конструкція батареї TB30 із самонагріванням може підтримувати принаймні 400 циклів зарядки та забезпечує 41-хвилинний час польоту. Розумний зарядний футляр BS30 дозволяє швидко заряджати акумулятор від 20% до 90% за 30 хвилин. M30T також має нову систему самоблокування, і його можна скласти, просто натиснувши кнопку. Це робить його найшвидшим і найпростішим у налаштуванні високопродуктивним дроном DJI Enterprise.
Новий стандарт для гібридних корисних навантажень
Дрон DJI M30T поставляється з ширококутною камерою, зум-камерою, тепловізійною камерою, камерою FPV, лазерним модулем та іншими різноманітними системами, які роблять цей дрон справжнім звіром. Ширококутна камера має фокусну відстань 24 мм і ½-дюймовий датчик 12 Мп, який може записувати 4k/30 кадрів/с.

Камера з масштабуванням має 48-мегапіксельний CMOS-сенсор, який забезпечує 5-16-кратне оптичне збільшення та 200-кратне максимальне збільшення на гібридному зумі. Ця камера має якість світлин 8K і відео 4K/30fps.

Тепловізійна камера має фокусну відстань 40 мм, чіткість зображення 640x512 і частоту кадрів 30 кадрів в секунду. Ця оптика буде надзвичайно корисною під час виконання пошуково-рятувальних робіт або просто для обстеження втрат тепла.
Найкращий дрон для пошуку та порятунку
DJI M30T має найвищий рейтинг IP серед дронов, які DJI коли-небудь випускала (IP55). Це робить його чудовим для польотів у важких умовах. Настільки міцний, він може без проблем літати при температурах від -20°C до 50°C, що робить його здатним працювати як у жаркому, так і в холодному кліматі. Це важливо під час пошуково-рятувальних місій, оскільки, як ми всі знаємо, ви не можете спланувати, коли ці місії можуть відбутися. Попереднє рішення DJI Enterprise, DJI Matrice 300 , мало тільки рейтинг IP 45, що означає, що воно могло витримувати лише кілька крапель води і не більше того, і працювати в набагато меншому температурному вікні.

Він також має покращену систему передачі «Four Antenna OcuSync 3 Enterprise», що дає змогу охоплювати більше областей стабільною передачею та знімними подвійними антенами.
Уникнення перешкод
Функція уникнення перешкод на Matrice 30T дозволяє дрону безпечно літати навіть за наявності перешкод. Датчики виявлятимуть перешкоди, а потім відхилятимуть траєкторію дрона на 5 метрів, щоб дрон не зачепив те, що було на його шляху.
Час польоту
Ви можете літати на M30/M30T до 41 хвилини з опором вітру 15 м/с, максимальною висотою обслуговування 7000 м і максимальною швидкістю 23 м/с, що означає, що ви можете використовувати дрон протягом тривалого часу, перш ніж він розрядиться. M30T також постачається з резервуванням і системою резервного копіювання, які утримають дрон у повітрі навіть у несподіваних ситуаціях.
Захист даних користувачів
Клієнти DJI Enterprise очікують найвищих стандартів безпеки та конфіденційності своїх даних. M30T пропонує найкращі в своєму класі протоколи безпеки даних, побудовані на першій у безпеці мікропрограмі DJI Matrice 300 V3.

Оновлення в автономному режимі дозволяють виконувати майбутні оновлення мікропрограми повністю в автономному режимі. Пакети мікропрограми можна завантажити з офіційного веб-сайту DJI і зберегти на зовнішньому пристрої, наприклад на карті microSD, перед завантаженням у M30T і оновленням за допомогою DJI Pilot.

Режим локальних даних діє як «режим польоту» на телефоні, повністю відключаючи DJI M30T від Інтернету, гарантуючи, що ВСІ дані залишаються лише в дроні. Шифрування AES на карті SD захищає всі фотографії, відео та журнали польотів, які зберігаються на карті microSD, за допомогою коду безпеки та шифрування AES. DJI RC Plus, новий флагманський дистанційний контролер Enterprise.
DJI RC Plus
Контролер дистанційного керування DJI RC Plus відповідає високим очікуванням професійних пілотів. DJI RC Plus має 7-дюймовий екран високої чіткості, що дозволяє пілотам бачити більше візуальної інформації завдяки вражаючій яскравості. Оскільки DJI RC Plus володіє сертифікатом IP54, як і дрон M30T, його можна використовувати під сильним дощем.

DJI RC Plus обладнаний шістьма фізичними кнопками під ручками керування поруч з екраном. Вони значно полегшують пілотування, надаючи контроль над критично важливими функціями, як-от перемикання між широким кутом, масштабуванням, інфрачервоним та FPV-видом, не відриваючи руки від джойстиків керування.

RC має 6 годин роботи екрана. Він має внутрішній акумулятор і замінний зовнішній акумулятор, що запобігає перериванню місії. DJI RC Plus пропонує порти для карт microSD, USB, HDMI, USB типу C і підключення 4G (якщо є) для клієнтів, яким потрібна резервна передача.

DJI RC Plus природно стає новим флагманським дистанційним контролером DJI Enterprise.
Залишились питання?
Залишайте заявку, ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Залишились питання?
Залишайте заявку, ми зв’яжемося з вами найближчим часом